Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Życzenia Świąteczne

„Zrodzony na sianie, w półmroku stajenki, śpi w ramionach Maryji Jezus malusieńki.

Świętą noc złocistą gwiazda opromienia.

Gromadzą się wokół przyjazne stworzenia.

Lulajże Jezuniu snem cichym, szczęśliwym.

Obdarz nas radością i szczęściem prawdziwym.”

W tych wyjątkowych dniach chcemy Państwu życzyć wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań.

Serdeczne życzenia wielu radosnych doznań z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wszystkiego co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego Nowego 2019 Roku – życzą uczniowie Szkoły Podstawowej w Tarnawie.

 

Te życzenia złożył wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły i uczniom przewodniczący Samorządu Szkolnego – Marcin Cempura.

 

A co było wcześniej?

W świąteczny nastrój wprowadzili nas uczniowie starszych klas. Przedstawili oni jasełka pt: „W drodze do Jezusa………..On przyjdzie”.

W humorystyczny sposób uczniowie przedstawili przedświąteczną krzątaninę, nasze zabieganie za rzeczami materialnymi, gorączkę zakupów. W wigorze, szybkim tempie życia, czasem i zazdrości zapominamy o istocie Świąt Bożego Narodzenia. Chociaż co roku je obchodzimy, to wciąż inaczej je przeżywamy, każdy na swój sposób.

W programie wystąpili również:

Maja Satoła – gra na gitarze, Nikola Weber – gra na trąbce, Małgorzata Piwowarczy, Wiktoria Łukasik, Szymon Stalmach – śpiew solowy, Szymon Stalmach – gra na instrumentach klawiszowych.