dav

Dnia 10.11.2017r odbyła się uroczysta Akademia z Okazji Święta Niepodległości. Udział w niej wzięli uczniowie klas II i III gimnazjum, VII, VI, V i III szkoły podstawowej.

Uczniowie  zaprezentowali montaż słowno – muzyczny, koncert pieśni patriotycznych oraz recytowali wiersze. Z wielkim zaangażowaniem przedstawiali dzieje Naszej Ojczyzny upamiętniając 99 rocznicę odzyskania niepodległości Polski.

Młodzież wcielała się w różne postacie historyczne, przybliżając tym samym klimat tamtych dni, grała na różnych instrumentach muzycznych oraz wykonała utwór Strażackiej Orkiestry Dętej w Tarnawie „ Wierzby Płaczące” .
W uroczystości udział brała cała społeczność szkolna; Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, licznie przybyli rodzice oraz dziadkowie.

mgr Krystyna Leśniak