This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Święto Konstytucji 3-Maja

Dnia 30 kwietnia 2019 roku w naszej szkole odbyła się akademia poświęcona 228 rocznicy uchwalenia  Konstytucji 3-Maja.  Z tej okazji uczniowie kl. VI pod opieką pani Stanisławy Drąg przygotowali program artystyczny, który przybliżył nam wszystkim to doniosłe wydarzenie historyczne, a także uświadomił jak ważną rolę w czasach współczesnych pełni dokument jakim jest konstytucja. Całość uświetniły śpiewem i tańcem dzieci z klasy III i I.