Po raz drugi literowali w języku angielskim

DSC_0499

14 grudnia 2017 r. w Szkole Podstawowej w Tarnawie odbył się II Gminny Konkurs Literowania w Języku Angielskim. Wzięli w nim udział laureaci eliminacji szkolnych z wszystkich 6 szkół podstawowych z terenu gminy Łapanów.

Konkurs składał się z dwóch etapów: pisemnego i ustnego. Podobnie jak pierwsza edycja stał na bardzo wysokim poziomie. W ustnym etapie wprowadzono drobną modyfikację, mającą wyrównać szanse uczestników – pytania podzielone zostały na 4 kategorie w zależności od stopnia trudności. Tym razem najlepsza okazała się Aleksandra Furtak ze Szkoły Podstawowej w Łapanowie, II miejsce zajął Sebastian Miśkowicz ze Szkoły Podstawowej w Zbydniowie, na III miejscu uplasowała się Aleksandra Siwek ze Szkoły Podstawowej w Grabiu.

Organizatorem konkursu była Agnieszka Węgrzyn – nauczycielka języka angielskiego w SP Tarnawa. Dyplomy oraz nagrody wręczał Bogusław Janik – dyrektor SP Tarnawa.

DSC_0451 DSC_0456 DSC_0464DSC_0467 DSC_0499