Pasowanie ślubowanie na ucznia – 13 X 2020

images.pngpasowanie

Dnia 13 października 2020 r. o godzinie 10.00 w naszej szkole z zachowaniem reżimu sanitarnego odbyła się uroczystość Ślubowania i pasowania na ucznia klasy pierwszej Szkoły Podstawowej.

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego –Aleksandra Czuper  powitała bohaterów spotkania, czyli pierwszaków.

Nasi pierwszoklasiści pod opieką wychowawczyni Janiny Stalmach w obecności Pani Dyrektor zaprezentowali przygotowany program artystyczny oraz złożyli uroczyste Ślubowanie. W kolejnej części programu dzieci zostały pasowane przez Panią Dyrektor na uczniów naszej szkoły.

Po pasowaniu uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje, a od Rodziców „Słowniczki ortograficzne”.  Uroczystość przebiegła w miłej i życzliwej atmosferze.

ślubowanie zdjęcie