This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

KONKURS „NA DZIEŃ PAPIESKI” 2019 R.

KONKURS „NA DZIEŃ PAPIESKI” 2019 R.

Serdecznie zapraszam uczniów klas 4-6; 7-8 Szkoły Podstawowej w Tarnawie i Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Zbydniowie, do udziału w parafialnym konkursie o św. Janie Pawle II Wielkim. Konkurs jest podzielony na dwie kategorie wiekowe:

1. Uczniowie klasy czwartej, piątej i szóstej poznają kalendarium (życiorys) Jana Pawła II (Karola Wojtyły).
  2. Uczniowie klasy siódmej i ósmej poznają Kalendarium (życiorys) Jana Pawła II (Karola Wojtyły); Podróże Apostolskie do Ojczyzny (Ile ich było? W którym roku? Pod jakim hasłem?) oraz jakie miejscowości odwiedził na terenie Małopolski.

Celem konkursu jest pogłębianie wiedzy
o WIELKIM POLAKU, PAPIEŻU, JANIE PAWLE II.

Źródłem wiedzy do konkursu jest Centrum Jana Pawła II w Krakowie, wersja internetowa http://www.janpawel2.pl/jan-pawe-ii/pielgrzymki1 (podróże) oraz https://domjp2.pl/jan-pawel-ii/kalendarium-jana-pawla-ii/ (kalendarium).

1. Organizatorem konkursu na Dzień Papieski jest ks. Jan Warta, proboszcz/katecheta w Szkole Podstawowej w Tarnawie i w Szkole Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Zbydniowie.
  2. Konkurs jest organizowany z okazji Dnia Papieskiego, który przypada
    na dzień 13 października 2019 r., ogłoszonego przez Fundację Dzieło
    Nowego Tysiąclecia.
  3. Konkurs będzie miał dwa etapy:
    a/ Pisemny (Quiz) 09.10.2019 (Zbydniów) i 10.10.2019 r. (Tarnawa)
    – dla każdej kategorii wiekowej oddzielnie i biorą w nim udział wszyscy uczniowie w ramach zajęć lekcyjnych z religii.
    b/ Ustny 16.10.2019 r. w Szkole Podstawowej im. Św. Jana Pawła II
    w Zbydniowie – dla 3 uczniów najlepszych w danej kategorii wiekowej,
    z każdej szkoły.

Dla 3 najlepszych uczniów w etapie pisemnym, w danej kategorii wiekowej, przewidziane są nagrody książkowe.

Dla zwycięzcy konkursu w danej kategorii wiekowej nagrodą będą słuchawki bezprzewodowe (które będzie można wykorzystać, np. do nauki języków).

Konkurs zostanie przeprowadzony zgodnie z przepisami RODO.

Ks. Jan Warta, proboszcz/katecheta

K O N K U R S

„NA DZIEŃ PAPIESKI”

9-10.10.2016
– ELIMINACJE

16.10.2019
– FINAŁ

DO FINAŁU DOSTALI SIĘ:

KAT. IV-VI KLASY

SZKOŁA PODSTAWOWA W TARNAWIE:
MIKOŁAJ CIEŚLA
KRZYSZTOF KAJA
BARTŁOMIEJ BUJAK

SZKOŁA PODSTAWOWA W ZBYDNIOWIE:
NIKOLA KLIMEK
MIKOŁAJ HEJMO
SZYMON HEJMO

KAT. VII-VIII KLASA

MAGDALENA SATOŁA

KAMIL KAJA
NIKOLA KRUCZEK

SZKOŁA PODSTAWOWA W ZBYDNIOWIE:
OLIWIA STALMACH
HUBERT STALMACH
KAMIL TABOŁA

FINAŁ ODBYŁ SIĘ W SZKOLE PODSTAWOWEJ,
IM. ŚW. JANA PAWŁA II W ZBYDNIOWIE, 16.10.2019 R.

KAT. IV-VI KLASY

MIKOŁAJ CIEŚLA