This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego

20190603_131450

GRATULACJE DLA RADKA

Uczeń klasy VI Radosław Sajak po  raz drugi reprezentował naszą szkołę w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego dla uczniów szkół podstawowych i zdobył tytuł finalisty tegoż konkursu. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 62 im. kmdra por. F. Dąbrowskiego w Krakowie.

Zakres tematyczny konkursu był bardzo szeroki. Obejmował nie tylko wiedzę z przedmiotów przyrodniczych: przyrody, biologii, geografii, fizyki i chemii, ale również problematykę ekologii      i ochrony środowiska przyrodniczego. Radek wykazał się sporym zasobem wiedzy. Jak sam mówi, te dziedziny nauki to jego hobby.

Życzymy mu dalszych sukcesów w kolejnych edycjach tegoż lub podobnych konkursów.

20190603_131450