IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego

20190603_131450

GRATULACJE DLA RADKA

Uczeń klasy VI Radosław Sajak po  raz drugi reprezentował naszą szkołę w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego dla uczniów szkół podstawowych i zdobył tytuł finalisty tegoż konkursu. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 62 im. kmdra por. F. Dąbrowskiego w Krakowie.

Zakres tematyczny konkursu był bardzo szeroki. Obejmował nie tylko wiedzę z przedmiotów przyrodniczych: przyrody, biologii, geografii, fizyki i chemii, ale również problematykę ekologii      i ochrony środowiska przyrodniczego. Radek wykazał się sporym zasobem wiedzy. Jak sam mówi, te dziedziny nauki to jego hobby.

Życzymy mu dalszych sukcesów w kolejnych edycjach tegoż lub podobnych konkursów.

20190603_131450