This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

IV Gminny Konkurs Matematyczny

WP_20190426_11_26_05_Pro

26 kwietnia w Szkole Podstawowej im. św. Jana Kantego w Łapanowie już po raz czwarty odbył się Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas IV–VIII.
Uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Teresy Pokrywy uczestniczyli w tych matematycznych zmaganiach rywalizując z reprezentantami szkół podstawowych Gminy Łapanów.
Nasi uczniowie znaleźli się wśród laureatów konkursu:
Kamil Kaja zdobył II miejsce w kategorii klas VI
Radosław Sajak zdobył III miejsce w kategorii klas VI
Nikola Kruczek zdobyła III miejsce w kategorii klas VII.
Naszą szkołę reprezentowali również uczniowie: Maja Satoła klasa IV oraz Aleksandra Kaja, Grzegorz Dupel i Dominik Satoła z klasy V, którzy dzielnie się spisali lecz zabrakło im punktów do podium..

wp_20190426_11_14_48_pro-1 WP_20190426_11_23_37_Pro WP_20190426_11_26_05_Pro